loader image

Projektowanie stron internetowych Kraśnik

współpraca

Przebieg współpracy

1

Na pierwszym spotkaniu (zazwyczaj osobistym) wspólnie ustalamy cel, charakter, ogólną zawartość tworzonej strony internetowej, jej potencjalnych adresatów i jakie mają podjąć akcje po obejrzeniu naszej strony. Ustalamy cenę projektu.

2

Na podstawie Państwa sugestii przygotowujemy pierwszą propozycję projektu graficznego witryny. Pracujemy nad projektem graficznym (poprawiamy, tworzymy nowy) do czasu akceptacji przez Państwa (czas trwania etapu – ok. tygodnia).

3

Kompletowanie i przekazywanie nam materiałów do prezentacji na stronie – tekst, zdjęcia, dane itd. (czas trwania etapu – bardzo zróżnicowany i od nas niezależny.

4

Ustalamy (telefonicznie lub osobiście) szczegółowo zawartość serwisu.

5

Wykonujemy stronę – html, css, skrypty, bazy danych, grafika – cały czas w kontakcie z Państwem – poszczególne etapy rozwoju strony można obserwować na naszym serwerze w internecie (czas trwania od tygodnia do miesiąca w zależności od stopnia komplikacji projektu).

6

Konfigurujemy serwer, rejestrujemy domenę – umieszczamy stronę internetową w sieci (czas trwania – dzień, dwa).

7

Dodajemy stronę do wyszukiwarek internetowych, umieszczamy linki w katalogach.

8

Rozliczamy się po skończonej pracy.

Podane powyżej czasy mają charakter bardzo orientacyjny – zdarza się, że tworzymy stronę w kilka dni a czasem w parę miesięcy – zazwyczaj najwięcej czasu zabiera zgromadzenie materiałów do strony.

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o ofercie?

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń!

(+48) 668 812 234

Adres e-mail:
biuro@3mx.pl
Share This